ŠUO – TIK SOFOS DRAUGAS? O GAL NE TIK? 🐕‍🦺

Liepos 20 d. Tado Ivanausko Obelynės sodybos-memorialinio muziejaus parke vyko užsiėmimas su šunimis, kurį vedė „Šuns ritmu“ komanda. Dalyviai sužinojo daug naudingos informacijos apie šunis ir jų galimybes, įsigilino į kaniterapijos naudą bei atliko praktines užduotis su šunimis.

Dėkojame už puikiai praleistą laiką, igytas žinias ir draugiškų keturkojų kompaniją. 🌞

Jaunimo veiklos projektą „Atrask, pajusk, džiaukis“ remia Kauno rajono savivaldybės administracija.

VAIKŲ VASAROS STOVYKLA „VASARA GAMTOS OAZĖJE – 2“

Liepos 12-16 d. Tado Ivanausko Obelynės sodyboje-memorialiniame muziejuje ir parke vyko vaikų vasaros stovykla „Vasara gamtos oazėje – 2“.

Vaikai aplankė memorialinį muziejų, paveldo sodą, tyrinėjo medžius, krūmus, žolinius augalus, tvenkiniuose gyvenančius organizmus. Dirbo su lupomis, mikroskopais, žiūronais. Taip pat rinko augalus ir gamino herbariumus, stebėjo ir piešė gamtą bei atkartojo ją įvairiomis meninėmis priemonėmis, kūrė darbelius iš plastilino, cukinijų, žaidė judriuosius žaidimus.

Projekto veiklas remia Kauno rajono savivaldybės administracija.

ŠUO – TIK SOFOS DRAUGAS? O GAL NE TIK?

Liepos 20 d. 18.00 val. kviečiame jaunimą į Tado Ivanausko Obelynės sodybos-memorialinio muziejaus parką (Obelynės g. 8, Akademija, Kauno r.), kuriame vyks užsiėmimas su šunimis, kurio metu galėsite susipažinti su „Šuns ritmu“ komanda ir joje dirbančiais bei meile spinduliuojančiais šunimis! Išgirsite naudingos informacijos kaip “skaityti” nepažįstamus šunis, kaip teisingai bei pagarbiai su jais elgtis ir kokiose veiklose šunys gali būti panaudojami. Sužinosite, kas yra kaniterapija ir kuo ji naudinga. Na, o visą užsiėmimą vainikuos smagi praktinė dalis, kur kiekvienas galėsite atlikti įvairias užduotis su keturkojais draugais!

VAIKŲ STOVYKLA „KURIAME TRADICINIŲ SODŲ PAPUOŠIMUS 2“

Liepos 7-9 ir 13-14 d. Antano ir Jono Juškų etninės kultūros muziejuje vyko vaikų vasaros stovykla „Kuriame tradicinių sodų papuošimus 2“.

Stovyklos metu buvo pristatytas muziejus, laikinos ir nuolatinės ekspozicijos, aplankomi muziejaus fondai. Stovyklos dalyviai supažindinti su Lietuvos ir kitų šalių šiaudinių sodų istorija, jų sukūrimo aplinkybėmis, tradicijomis, tipais ir kūrimo būdais. Kiekvienas dalyvis išmoko pasiruošti šiaudus, juos susikarpyti ir pasigaminti tradicinių sodų papuošimą.

Projekto veiklas remia Kauno rajono savivaldybės administracija.

VAIKŲ VASAROS STOVYKLA KAUNO RAJONO MUZIEJUJE

Vaikai, kviečiame Jus į stovyklą „Vasara gamtos oazėje – 2“, kuri vyks Tado Ivanausko Obelynės sodyboje-memorialiniame muziejuje 🌱🌳🌞
Liepos 12 d., nuo 9.00 val. Pažintis su Obelyne
Liepos 13 d., nuo 9.00 val. Diena žaliojoje Obelynės saloje
Liepos 14 d., nuo 9.00 val. Stebėjimų ir atradimų diena
Liepos 15 d., nuo 9.00 val. Kūrybinė diena
Liepos 16 d., nuo 9.00 val. Kūrybinė diena 2
Kauno rajono vaikams stovykla nemokama. Programa gali nežymiai keistis.
Į stovyklą registruojama asmenine FB žinute arba el. paštu krmuziejus@gmail.com

2021 m. liepos 3 d. 18 val. GEDIMINAS GELGOTAS IR “NIKO”
po vasaros dangumi ant žolės.
Tado Ivanausko Obelynės sodybos-memorialinio muziejaus parke
Naujų idėjų kamerinio orkestro koncertas.
Skambės: J. S. Bacho – G. Gelgoto, W. A. Mozarto – M. Nymanno, M. Richterio, A. Vivaldi – M. Richterio kūriniai.
Nepamirškite pasiimti iškylų kilimėlio. Koncertas nemokamas.
Koncerto organizatorius „Kauno rajono muziejus“

2021 m. liepos 3 d. 18 val. GEDIMINAS GELGOTAS IR “NIKO” po vasaros dangumi ant žolės

Tado Ivanausko Obelynės sodybos-memorialinio muziejaus parke Naujų idėjų kamerinio orkestro koncertas.

Skambės: J. S. Bacho – G. Gelgoto, W. A. Mozarto – M. Nymanno,  M. Richterio,  A. Vivaldi – M. Richterio kūriniai.

Nepamirškite pasiimti iškylų kilimėlio. Koncertas nemokamas.

Koncerto organizatorius „Kauno rajono muziejus“. Koncerto rėmėjai: Kaunas Europos kultūros sostinė 2022, Lietuvos kultūros taryba, Kauno rajono savivaldybė.

NAKTINĖJIMAI OBELYNĖJE  🌙

2021 m. liepos 3 d. kviečiame į Tado Ivanausko Obelynės sodybą-memorialinį muziejų, kuris bus atviras lankytojams nuo 10.00 iki 00.00 val.

21.00 val. elektroninės muzikos garsų performansą muziejaus lankytojams ir renginio dalyviams dovanoja atlikėjas, save vadinantis pseudonimu „8ART“.