„Auginam Obelynę 2020“
2020-09-18

Vieta: Tado Ivanausko Obelynės sodyba-memorialinis muziejus

Rugsėjo 18 d.

Rugsėjo 19 d.

„Auginam Obelynę“

 

Renginio organizatoriai: Kauno rajono muziejus, VDU Ugnės Karvelis gimnazija, Akademijos seniūnija.

Renginio rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Kaunas 2022, Kauno rajono savivaldybė, Dr. Kęstutis Malinauskas.

 

Dalijamės akimirkomis iš 2020 m. rugsėjo 19 d. vykusio renginio. Fotografijų autorius Donatas Stankevičius.

 

mail

Prisijunkite prie Kauno rajono muziejaus bendruomenės! Gaukite naujienas apie artėjančius renginius, parodas ir edukacijas tiesiai į savo el. paštą.

Registracija
Back to top Back to top