
Lapkričio 9 d., ketvirtadienį, 18 val. laikinojoje M. K. Čiurlionio dailės galerijoje (A. Mackevičiaus g. 27, Kaunas) atidaroma Retrospektyvinė Aldonos Gustas darbų paroda „Kas naujo, Aldona?“. Pasak parodos kuratoriaus Kauno kolegijos Menų akademijos vadovo Luko Alsio, parodoje atsivers įdomus ir unikalus menininkės kūrybos pasaulis – ekspozicijoje pristatomi ne tik dailininkės ankstyvojo laikotarpio darbai, bet ir vėlyvojo periodo kūriniai.
Parodos kuratorius – Kauno kolegijos Menų akademijos vadovas Lukas Alsys, parodos prodiuseris – Kauno rajono muziejaus direktorius Zigmas Kalesinskas.
Plačiau apie parodą – https://fb.me/e/1zwSXv8Eu.