Parodos atidarymo metu lankytojų lauks siurprizas

Lapkričio 10 d., penktadienį, 18 val. Kauno rajono muziejuje (Pilies takas 1, Raudondvaris, Kauno r.) atidaroma Grafikės Aistės Ramūnaitės paroda „Meilės Pėdsekiai“ lankytojus nustebins ne tik išskirtiniais grafikos darbais. Atidarymo metu lauks staigmena – specialiai šiai parodai autorės sukurtų nišinių kvepalų „Kupidonas ir Žibutės“ degustacija.

Spalvotos grafikos pradininkė Lietuvoje Aistė Ramūnaitė parodoje pristatys savo magišką grafikos ir tapybos pasaulį, kuriame susipina praeities paslaptys ir dabartis, kupidonai ir žibutės, liūtai ir rožės, autorės šeimos ir grafų Tiškevičių istorija.

Pasak meno kritiko Astijaus Krauleidžio-Vermonto, grafikė, įkvėpta daugiau kaip 500 metų skaičiuojančios savo šeimos – garsiausios žemaičių bajorų Rusteikų istorijos – ir relikvijos – grafo Alfredo Tiškevičiaus dovanotos Maldaknygės – kviečia į parodą „Meilės Pėdsekiai“, kurioje atsiveria visos žmogaus juslės, kur menininkė sujungia neįmanomus dalykus, ir įpainioja žiūrovą į savo be galo romantišką sielą.

Paroda veiks iki gruodžio 10 d. Visą parodos laiką bus galima įsigyti grafikės Aistės Ramūnaitės mažo tiražo unikalių grafikos atspaudų.

Plačiau apie parodą: http://www.krmuziejus.lt/grafikes-aistes-ramunaites-paroda-meiles-pedsekiai
Renginio nuoroda: https://fb.me/e/3cO37ENyh